O nas

Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie napraw mechanicznych i elektromechanicznych dla klientów indywidualnych i flotowych od wielu lat. Dzięki temu posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze do 3,5 tony oraz busy.

Bez-nazwy-10

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych napraw i przeglądów zgodnie z technologią wymaganą przez producenta samochodów wszystkich marek.

Kładziemy duży nacisk na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności w zakresie świadczonych usług. Nasi doradcy i personel zawsze służą Państwu pomocą i radą. Żeby sprostać Państwa oczekiwaniom posiadają aktualną wiedzę techniczną, katalogi części, nowoczesne urządzenia diagnostyczne i oprogramowanie serwisowe.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, co pozwala nam prawidłowo zdiagnozować najbardziej skomplikowane usterki.

Stan podzespołów mechanicznych w Państwa samochodach ma olbrzymi wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Prawidłowo zdiagnozowane usterki mechaniczne, ocena i kwalifikacja zużytych elementów według określonych norm do wymiany oraz naprawa wykonana zgodnie z wytycznymi producentów są gwarancją bezawaryjnego funkcjonowania Państwa aut.

Dzięki ścisłej współpracy z producentami i z własnej inicjatywy oferujemy Państwu sezonowe promocje na typowe usługi, części i produkty.

Proponujemy asortyment części firmy BOSCH oraz alternatywne części zamienne wielu producentów – pozwalające na znaczne obniżenie kosztów napraw przy zachowaniu porównywalnej jakości.

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty, okresowe promocje oraz krótkie terminy napraw.

Zapewniamy fachowość i precyzję oraz pełną gwarancję na wykonane usługi.

Oferujemy również wynajem samochodów zastępczych na czas naprawy własnego auta. Koszt wynajmu uwarunkowany jest klasą wynajmowanego pojazdu. Szczegółowych informacji udzielają nasi Doradcy Serwisowi.

Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Zapraszamy!!!


 

Certyfikat

certyfikat