Oprogramowanie ESI[tronic]

esi4-500x204

 

 

W sprzedaży posiadamy  również  oprogramowanie ESI[tronic] firmy BOSCH. Jest to kompleksowa dokumentacja techniczna, z możliwością wyboru modułów zawierających informacje o określonej tematyce, np. wyposażenie pojazdów, naprawy mechaniczne, schematy elektryczne, itp. Dzięki temu jest możliwość dostosowania zakresu oprogramowania do faktycznych potrzeb serwisów i do najczęściej wykonywanych napraw. Oprogramowanie ESI[tronic] jest aktualizowane trzy razy w roku co gwarantuje dostęp do aktualnych danych.

 

Dostępne są następujące moduły oprogramowania ESI[tronic]:

 

esiA

ESI[tronic]-A „Wyposażenie pojazdów” – dostęp do kompletnej listy części samochodowych firmy Bosch oraz porównania numerów Boscha z numerami katalogowymi producenta pojazdu. Identyfikacja pojazdu przeprowadzona dzięki ESI[tronic]- A jest warunkiem wstępnym do korzystania z wszystkich innych rodzajów ESI[tronic]. Gwarantuje dostęp do danych 18000 samochodów osobowych, 11.500 samochodów użytkowych, 5000 motocykli, 8000 ciągników, traktorów i pojazdów specjalnych.

 

 

esiBESI[tronic]-B „Jednostki pracy” – szybki, bezpośredni dostęp do właściwych jednostek pracy i czasów napraw. Dostęp do takich informacji pozwala na rzetelne oszacowanie czasu i kosztów naprawy. Korzyści z użytkowania dla warsztatu to m.in. przejrzysty i jednakowy dla wszystkich producentów samochodów sposób przedstawiania jednostek pracy w formacie Godziny/Minuty, ważna inwestycja: stawki godzinowe i waluta możliwe są do skonfigurowania.

 

esiC

ESI[tronic]-C „Diagnoza Sterowników oraz System Informacji Serwisowej SIS” – modułowy system do diagnozowania pojazdów oraz instrukcje dotyczące technologii napraw (SIS). Informacje na temat diagnozowania i usuwania usterek występujących w układach sterowania silnikiem (benzynowym i wysokoprężnym) oraz układach hamulcowych i komfortu (ABS, ASR i ESP). Informacje dotyczą systemów Boscha, jak również systemów innych producentów. Program zawiera opisy systemów wtrysku benzyny (Motornic), systemy wtrysku Diesel’a (Common Rail, UIS, EDC, Lucas Epic).

 

 

esiDESI[tronic]-D „Części zamienne do silników wysokoprężnych” – kompletny podgląd wyposażenia silników wysokoprężnych Bosch z rysunkami i listą części. Dostęp do szczegółowych informacji – podział całej jednostki wysokoprężnej na poszczególne podzespoły aż do najmniejszych, pojedynczych elementów.

 

esiE

ESI[tronic]-E „Elektryczne części zamienne” – pełny przegląd agregatów elektrycznych i części zamiennych z rysunkami i listami części, baza danych części zapasowych dla elektrycznych instalacji samochodowych. Dostepna jest funkcja wyszukiwania części po jej numerze, funkcja zoom i lupa. Dodatkowa korzyść: dane o innych urządzeniach, w których występuje ten sam element.

 

 

esiFESI[tronic]-F „Archiwum Części Zapasowych” – ok.1500 archiwalnych list części zamiennych do starszych pojazdów oraz listy części zamiennych do silników wysokoprężnych, układów elektryki i pneumatyki.

 

 

esi K

ESI[tronic]-K „Instrukcje Napraw Komponentów” – instrukcje napraw, informacja serwisowa i telegramy serwisowe do komponentów układów silnikowych diesel i komponentów elektrycznych np.: pompy wtryskowe, systemy elektryczne, np. dla rozrusznika i prądnicy.

 

 

esiMESI[tronic]-M „Mechanika” – informacje przeznaczone dla mechaników. Dane techniczne dotyczące samochodów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, np. parametry ustawienia geometrii zawieszenia, zakresy przeglądów, dane i informacje na temat wymiany pasków rozrządu.

 

esi P

ESI(tronic)-P „Schematy układów komfortu” – schematy elektryczne do wszystkich ważniejszych układów elektronicznych komfortu. Najbardziej obszerny wybór schematów elektrycznych układów komfort, takich jak klimatyzacja, podgrzewanie siedzeń itp.

 

 

esi SESI(tronic)-S „Dane serwisowe” – kompleksowa baza danych – części i czas pracy – w trakcie inspekcji serwisowych, stale zdefiniowane wartości danych dla serwisu z podaniem ilości części i czasów pracy, kalkulacja ceny.

 

 

esi td

ESI(tronic)-TD „Dane Tecdoc” – Dodatkowe dane do wyposażenia w oprogramowaniu ESI[tronic], poszerzenie bazy części o dane Tecdoc i uzupełnienie cen katalogowych na podstawie danych TecDoc.

 

 

 

esi WESI[tronic]-W „Dane regulacyjne do pomp wtryskowych” – zawiera dane regulacyjne do około 8000 pomp rzędowych i około 1400 pomp rozdzielaczowych, zapewnia wyświetlanie i analizę zmierzonych wartości uzyskanych w czasie badania.

 

esi zd

ESI[tronic]-ZD „Części Zamienne Zexel” – katalog części zamiennych do pomp wtryskowych japońskiego producenta Zexel, szczegółowe informacje, takie jak poglądowe rysunki i listy części zamiennych do pomp wtryskowych i wtryskiwaczy (archiwalne).

 

Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP (Home 32bit, Professional 32bit, zainstalowany), Windows Vista (Home Premium 32/64bit, Business 32/64bit), Windows 7 (Home Premium 32/64bit, Business 32/64bit).

Sprzęt: komputer klasy PC z Microsoft Windows® (min 1GB RAM), KTS.

ESI[tronic] 2.0 może być obsługiwany myszką, klawiaturą lub z ekranu dotykowego.

 

Zapraszamy serdecznie do zakupu!!!