stag-mix

Montaż instalacji gazowej to nadal dobry sposób na obniżenie kosztów eksploatacji samochodu.

 

 

Oferujemy profesjonalne usługi:

  • montaż instalacji gazowych

  • sprawdzenie szczelności instalacji, konserwacja, naprawa,

  • serwis instalacji gazowych,

  • wymiana filtrów gazu, regulacja instalacji,

 

 

 

 

 

 


landirenzo

Landi Renzo to najwyższa półka instalacji gazowych – jest to najbardziej rozpoznawalny producent w Europie. Ich instalacje pojawiają się w fabrycznym montażu takich marek jak Dacia, Renault oraz Skoda (także z silnkami FSI). Zastosowanie instalacji Landi Renzo gwarantuje najwyższy stopień integracji z komputerami silnikowymi samochodu. Instalacje objęte są dwu letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

 

 

MONTAŻ-INSTALACJI-GAZOWYCH

 

 

Najchętniej korzystamy z rozwiązań oferowanych przez renomowanych producentów, ponieważ zależy nam, aby instalacja LPG była w najwyższym stopniu niezawodna, bezpieczna, a części zamienne dostępne „od ręki”. Auto instalacja gazowa jest ważnym elementem układu paliwowego, dlatego tak istotna jest staranność przy jej montażu.

 

 

20190307_11111820190307_111002

 

 

 

Bosch Diesel Service

Zadbamy o Twojego diesla

3-diagnostic-services

Firma CHINIEWICZ od 1997 roku specjalizuje się w naprawach układów wtryskowych. Naprawiamy aparaturę wtryskową do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych.

Bosch Car Service

Poznaj naszą ofertę

1-performance-upgrades

Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie napraw mechanicznych i elektromechanicznych dla klientów indywidualnych i flotowych od wielu lat.

Sprzedaż części

Zapraszamy do naszego sklepu

1-performance-upgrades

Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do aparatury wtryskowej silników Diesla oraz części samochodowych firmy Bosch. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu producentów artykułów motoryzacyjnych.

Serwis opon

Wymiana i naprawa

3-diagnostic-services

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę pojazdów w zakresie wymiany ogumienia różnego typu kół oraz ich przechowania.